Budownictwo Inwestycje Inżynieria Conceptus

Harmonogramy przetargowe i wykonawcze

Harmonogramy przetargowe i wykonawcze. Kosztorysy i analiza efektywności.

Dobre planowanie i rzeczywiste przedstawienie czynności budowlanych przyczynią się do poprawy wydajności i wcześniejszego rozpoznania zakłóceń procesu budowy. Ułatwiając kontrolę robót i dotrzymanie terminów wykonania, planowanie jest kluczem do sukcesu finansowego, a przede wszystkim metodą uniknięcia strat. Dlatego tak istotną rolę pełnią harmonogramy.

Niezależnie od skali robót wykonujemy harmonogramy w ujęciu czasowym oraz czasowo-lokacyjnym.
Dodatkowo przeprowadzamy optymalizację procesów budowlanych przy kryteriach minimalnego kosztu lub minimalnego czasu trwania i odpowiedniego przydziału środków produkcji. Otrzymasz optymalną wersję wykonania robót dopasowaną do możliwości Twojego przedsiębiorstwa oraz warunków zewnętrznych.

W trakcie realizacji budowy prowadzimy korektę wykonawczą harmonogramów (tj. odchyłki wynikające ze zmiany wydajności), przedstawienie postępu robót, analizy porównawcze zaplanowano - wykonano, itp. Twoja budowa będzie pod pełną kontrolą. Koniec z opóźnieniami, traconymi pieniędzmi i karami. Taniej niż myślisz!

Naszą ofertę kierujemy do dużych i średnich przedsiębiorstw budowlanych oraz niedużych firm, które nie mogą sobie pozwolić na kosztowne szkolenia i nieobecność pracowników. Wkrótce na nas zarobisz!

Skontaktuj się z nami - bezpłatnie przedstawimy naszą ofertę dla Twoich budów i przetargów.